Sportas

Elektrėnų seniūnijos sportininkų delegacija Jonavoje

Narių vertinimas:  / 0

Stalo tenisas2017 metų X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos šeštadienį (rugsėjo 2 d.) vyko Jonavoje, kur dėl patekimo į finalines kovas grūmėsi ne tik Jonavos, šeimininkų, komandos, bet ir mes, svečiai iš Elektrėnų, Kauno miesto ir rajono, Ukmergės, Kėdainių, Kaišiadorių, Birštono rajonų.

Share

Olimpiniame festivalyje medalį iškovojusi Justina Kmieliauskaitė: esu pasiruošusi siekti dar daugiau

Narių vertinimas:  / 0
justinaEglė Butkutė
 
Elektrėnienė Justina Kmieliauskaitė  –  dziudo imtynininkė, pirmoji Lietuvai iškovojusi Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) sidabro medalį. Šešiolikmetė sportininkė jausmą, iškovojus olimpinį medalį, prilygina „kaifui“, o kitus sportininkus ragina niekada nepasiduoti siekiant savo tikslų.
Share

Elektrėnų „Energija“ pakitusia sudėtimi ir ateinantį sezoną žais Baltarusijos čempionate

Narių vertinimas:  / 0

ritulysEglė BUTKUTĖ

 
Abejonės, kad pajėgiausias Lietuvos ledo ritulio klubas „Energija“ ateinantį sezoną nebesivaržys Balta­rusijos antrojoje pagal pajėgumą lygoje, nepasitvirtino – Elektrėnų ledo ritulio klubas ir kitą sezoną žais tarptautiniame čempionate. 
Share

Vandens regata - 2017

Narių vertinimas:  / 2
regata
Saulėtą liepos 15 dienos šeštadienį Navos ežero pakrantėje Aukštadvario seniūnija ir Aukšta­dvario bendruomenė orga­nizavo karališkų žalčio klasės laivų irk­lavimo regatą.
Share

A. Pavliukovas savo jėgas išbandė aukščiausios pasaulio ledo ritulio lygos stovykloje

Narių vertinimas:  / 1

ledo ritEglė BUTKUTĖ

Elektrėnuose žaidęs ir gyvenęs 20-metis Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartininkas Artūr Pavliukov birželio mėnesį dalyvavo Nacionalinės Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygos (NHL) Las Vegaso „Golden Knights“ klubo organizuojamoje penkių dienų peržiūroje.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.