Sportas

Buriuotojai aptarė metų rezultatus

Narių vertinimas:  / 0

buresPraėjusią savaitę Elektrėnų buriuotojų klubas „Poseidonas“ rinkosi į ataskaitinį metų susirinkimą. Jame apsvarstytos ne tik klubo valdybos, revizoriaus, vaikų sekcijos trenerio 2015 m. veiklos ataskaitos, bet ir kiti klausimai.

Share

Trenerių triūsas atneša taures

Narių vertinimas:  / 0

20151023 175935Šiauliuose vyko vaikų ir jaunučių daugiakovės taurės varžybos. Jose dalyvavo Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos sportininkai, treniruojami lengvosios atletikos trenerių Irmos Ivoškienės, Andriaus Valatkevičiaus ir Romos Voronkovos.

Share

Talkšos regata

Narių vertinimas:  / 0

Rugpjūčio 28-30 dienomis Šiauliuose vyko vienuoliktoji tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“, kurioje dalyvavo 220 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos, Latvijos, Lenkijos.Gin.ir Artturas

Share

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės Šiauliuose

Narių vertinimas:  / 1

ElektrenieciaiRugsėjo 19-20 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės.

Share

„DHL Rally Elektrėnai“ pretenduoja tapti mylimiausiu Vytauto Švedo raliu

Narių vertinimas:  / 0

ralio emblema baltu fonu copyVytautas Švedas yra vienas iš labiausiai patyrusių Lietuvoje ralio lenktynininkų ir vienas iš tų, kurie puikiai prisimena Elektrėnų apylinkėse besidriekiančius greičio ruožus.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.