Sportas

Dailiojo čiuožimo varžybose „Jelgava Cup 2017“ iškovotos 4 prizinės vietos

Narių vertinimas:  / 4

Greta Marija ir AustėjaKovo 11–12 dienomis Latvijoje vyko dailiojo čiuožimo varžybos „Jelgava Cup 2017“. Šiose varžybose Elektrėnų savivaldybės sporto centrui atstovavo 6 trenerės Gintarės Žibortaitės auklėtiniai, kurie pelnė vieną sidabro bei tris bronzos taures.

Share

Elektrėniškiai kviečiami keliauti palaikyti „Žalgirio“ vos už 7 eurus

Narių vertinimas:  / 1

IMG 3703Pagreitį įgauna Kauno „Žalgirio“ ir ilgametės komandos rėmėjos „Kautros“ organizuojamas „Žalgirio ekspresas“, kurio tikslas – patogiai, greitai ir pigiai į Eurolygos rungtynes Kaune suvežti krepšinio mylėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių. Kelionės autobusu pirmyn ir atgal bei rungtynių bilietas kainuos vos 7 eurus!

Share

Dešimtasis „Nepriklausomybės mylios“ bėgimas

Narių vertinimas:  / 0

begimas

Julija KIRKILIENĖ

Dešimtąją „Nepriklausomybės mylią“ kovo 11 d. Elektrėnuose bėgo 195 sportininkai iš Elektrėnų savivaldybės, Trakų, Lentvario, Lazdėnų, Kaišiadorių, Žiežmarių, Vilniaus, tarp kurių jauniausias sportininkas, metukus švęsiantis tik liepos mėnesį, o vyriausiam – 85 metai.

Share

Sporto klubui „Vieviečiai“ – 11 metų

Narių vertinimas:  / 0

vievieciai

Sporto klubas „Vieviečiai“ šių metų balandžio mėnesį švenčia 11 metų jubiliejų. Šios gražios sukakties proga klubo valdyba kartu su klubiečiais organizavo stalo teniso turnyrą.

Share

Seniūnijos taurė liko namuose

Narių vertinimas:  / 1

semeliskesNiekas taip nesuburia jaunimo kaip sportas. Tai suprasdama Semeliškių seniūnija jau šešioliktą kartą Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – mini krepšinio turnyru seniūnijos taurei laimėti.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.