Sportas

„Elektrėnų tritono“ žvejai - nugalėtojai

Narių vertinimas:  / 1


tritonas

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

 

Aštuntasis atviras Spiningavimas.lt čempionatas atnešė pergalę žvejų klubui „Elektrėnų tritonas“. Klubo prezidentas Gintautas Kondratjevas sako, kad klubo nariai varžėsi su labai stipriais ir galingą įrangą turinčiais konkurentais, todėl pergalė labai džiugina.

Share

Neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 1

zaidynes

Rugpjūčio 31 d. Elektrėnų neįgaliųjų draugija surengė jau XIV regionines žaidynes Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus apskrities bet kokio amžiaus regėjimo, klausos, judėjimo, intelekto ir kitus sutrikimus turintiems neįgaliesiems. Renginio tikslas – įgyvendinti žmonių su negalia socialinės integracijos programą.

Share

Olimpiniame festivalyje medalį iškovojusi Justina Kmieliauskaitė: esu pasiruošusi siekti dar daugiau

Narių vertinimas:  / 0
justinaEglė Butkutė
 
Elektrėnienė Justina Kmieliauskaitė  –  dziudo imtynininkė, pirmoji Lietuvai iškovojusi Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) sidabro medalį. Šešiolikmetė sportininkė jausmą, iškovojus olimpinį medalį, prilygina „kaifui“, o kitus sportininkus ragina niekada nepasiduoti siekiant savo tikslų.
Share

Elektrėnų seniūnijos sportininkų delegacija Jonavoje

Narių vertinimas:  / 0

Stalo tenisas2017 metų X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos šeštadienį (rugsėjo 2 d.) vyko Jonavoje, kur dėl patekimo į finalines kovas grūmėsi ne tik Jonavos, šeimininkų, komandos, bet ir mes, svečiai iš Elektrėnų, Kauno miesto ir rajono, Ukmergės, Kėdainių, Kaišiadorių, Birštono rajonų.

Share

Vandens regata - 2017

Narių vertinimas:  / 2
regata
Saulėtą liepos 15 dienos šeštadienį Navos ežero pakrantėje Aukštadvario seniūnija ir Aukšta­dvario bendruomenė orga­nizavo karališkų žalčio klasės laivų irk­lavimo regatą.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.