Sportas

Stalo teniso turnyras

Narių vertinimas:  / 0

tenisas

Birželio 8 dieną Elektrėnų sporto centras kartu su sporto klubu „Vieviečiai“ organizavo X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Elektrėnų savivaldybės seniūnijų stalo teniso turnyro I etapą.

Share

Paplūdimio tinklinio turnyras

Narių vertinimas:  / 0

nugaletojaiBirželio 10 dieną Elektrėnų savivaldybės sporto centras organizavo X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Elektrėnų savivaldybės seniūnijų paplūdimio tinklinio turnyro 3x3 I etapą.

Share

Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate

Narių vertinimas:  / 0

baidarininkaiTris dienas – gegužės 27, 28 ir 29 – Trakuose, ant Galvės ežero, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatas.

Share

Tėvo diena - su meškerėmis rankose

Narių vertinimas:  / 0

zvejaiVirginija Jacinavičiūtė

Kaip manote, kokį atsakymą išgirstume, jei paklaustume vaiko, kaip jis norėtų švęsti Tėčio dieną. Nė neabejoju, kad daugiausiai vaikų norėtų ką nors nuveikti su savo tėvais. Toks džiaugsmas atiteko keliasdešimčiai vaikų, kurie kartu su tėveliais ir mamomis apgulė trečiąją Elektrėnų marių dambą, kad pagautų daugiausiai žuvelių ir iškovotų taures. Varžybose geriausiai sekėsi marijampoliečiams, bet ir elektrėniškiams kibo neblogai.

Share

Keturi medaliai

Narių vertinimas:  / 0

sacmataiJau trečius metus Ukmergės šaškių-šachmatų klubas „Rikis“ organizuoja šaškių turnyrą „Aukštaitijos taurė“. Turnyras tęsėsi nuo balandžio iki spalio, kiekvieną mėnesį po vieną turą.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.