Aktualijos

Nėra šeimininko – nėra tvarkos

Narių vertinimas:  / 3

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

IMG 6059Kaskart per garažų teritoriją keliaujantys sodininkai vis stebisi ir pyksta ant valdininkų, neprižiūrinčių tvarkos garažų kiemuose. Jau prieš mėnesį jie įspėjo atsakingus asmenis, kad iš garažų teritorijoje stovinčių talpų per kraštus sunkiasi tepalų atliekos, kurios per liūtis visomis vaivorykštės spalvomis plaukia į dirvožemį, tačiau per mėnesį problema nebuvo išspręsta. Praeiviai dengia aplietus plotus velėna, žvyru, tačiau, supranta, kad tai menkai padeda taršą sumažinti.

Share

Ilgiausią dieną priimti svarbūs sprendimai

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 5946Ilgiausią metų dieną, birželio 23-ąją, vykęs tarybos posėdis ėjo sklandžiai. Meras pajuokavo, kad galima už visus klausimus balsuoti „urmu“ ir eiti paparčio žiedo ieškoti. Vis dėlto, 42 klausimams apsvarstyti ir sprendimus priimti prireikė beveik visos darbo dienos. Kai kuriuos sprendimus savivaldybės gyventojams žinoti verta.

Share

Ūkininkų veikla - saugoma paslaptis

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

gerasaguonu laukasŽemelė maitintoja ne visada žmogų išmaitinti gali, todėl žemdirbiai mielai ima paramą iš Europos Sąjungos. Paramai gauti žemdirbiams tenka vykdyti įvairius įsipareigojimus, o tų įsipareigojimų taisykles Žemės ūkio ministerija ir Nacionalinė mokėjimo agentūra kiekvienais metais keičia. Šiais metais tarp įvairių naujovių įvestas ir informacijos ribojimas. Tai yra, žemės ūkio specialistai seniūnijose bei Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus specialistai be ūkininkų sutikimo nebegali teikti net informacijos, koks ūkininkas kokią kultūrą augina.

Share

Būdelių kvartalas Vievio mieste

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 5727Vieviui miesto vardas suteiktas prieš 65–erius metus, bet miesto gyventojai dažnai dar gamtinių reikalų prispirti laksto į lauko būdeles. Į lauko būdeles dar prieš trejetą metų bėgiojo Vievio meno mokyklos vaikai ir mokytojai. Vievyje įgyvendinus Nemuno aukštupio baseino vandentvarkos investicinę programą, būdelių sumažėjo, o tie, kas liko gyventi prie senojo „paveldo“, dabar nori miestietiško gyvenimo.

Share

Krikščioniškosios vertybės Elektrėnuose: nekaltą žmogų iš namų varyti

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

geraRasutė Bartkevičienė iš Šarkinės kaimo turtinga vargšė tapo per prievartą: 3 ha žemės, ant kurios ji užaugo „su kastuvu rankose“, valdininkai pavertė milijoninės vertės, ir neįgalų vaiką prižiūrinčiai moteriai užkorė nepakeliamą mokesčių naštą. Tų mokesčių jau susikaupė beveik 25 tūkst. eurų, tad valstybė Rasutę perdavė antstoliams, kad šie tas skolas išieškotų.

Share

Nežinomas vystomasis bendradarbiavimas

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

   lusnynasMokytojo Rimvydo Kučinsko juokeliai, kad jis yra humanistas, nes apsiperka „Humanoje“, nėra juokai. „Humana“ parduotuvėse prekes perka ne vargšai, o turtingi ir išmintingi žmonės, taupantys ne tik pinigus, bet ir gamtos išteklius bei prisidedantys prie žmonėms svarbių veiklų vykdymo itin neturtingose pasaulio šalyse.

Share

Mokyklos kviečiamos dalyvauti nemokamuose mokymuose pedagogams

Narių vertinimas:  / 0

Mokymu akimirkaLietuvos mokytojai jau antrus metus iš eilės kviečiami dalyvauti nemokamuose penkių mėnesių trukmės skaitmeniniuose mokymuose pedagogams „Samsung Mokykla ateičiai“. Mokytojai iš visos Lietuvos turės galimybę tobulinti skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo, lyderystės, kūrybingumo skatinimo įgūdžius.

Share

Rūpestis dėl sveikatos

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 5379Prieš metus mieste pradėjo veikti biudžetinė įstaiga Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau ESVSB), kuris ėmėsi rūpintis elektrėniečių sveikatinimu.

Share

Ar valdžios apsilankymas pakeis energijos ir daržovių kainą

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 5276Pasibaigus šildymo sezonui, „Lietuvos energijos gamyba“ užbaigė naujosios biokuro katilinės statybą. Pabaigtuvės buvo pažymėtos garbingų svečių apsilankymu.

Share

Kaip elektrėniškiams prisišaukti pagalbą

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

1 pslGerai, kad elektrėniškiams dar neteko nusivilti Bendrosios pagalbos centru, į kurį jie skambina telefonu 112. Kartą tarnyba yra sulaukusi net padėkos už tai, kad skaitytoja Janina, kvietusi greitąją medicinos pagalbą (toliau GMP), nesuspėjo pasakyti adreso, bet pagalba į jos butą atskubėjo greitai. O skaitytojas Algis, aktyviai sekantis respublikinę žiniasklaidą, sunerimo, kad, atsitikus nelaimei, įprastais telefono numeriais – 01, 02, 03 – laidiniu telefonu reikalingos pagalbos prisikviesti negalės, o mobiliaisiais telefonais ir dabar nežino, kaip prisiskambinti. Neseniai ponui Algiui prireikė kviesti GMP ir jis nustebo, kad operatorius, atsakęs į 03 skambutį, paklausė, iš kokio miesto jis skambina. Kaip elektrėniškiams prisišaukti skubią pagalbą, klausinėjome visų pagalbos tarnybų, įsikūrusių Elektrėnuose.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.