Aktualijos

Romo Sakadolskio pamokos

Narių vertinimas:  / 0

sakadolskisPraėjusią savaitę žurnalistų bendruomenė atsisveikino su buvusiu „Amerikos balso“ žurnalistu ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto lektoriumi Romu Sakadolskiu.

Share

Krematoriumai ir tarša: mitai bei realybė

Narių vertinimas:  / 2

Vizualizacija3 copyPastaruoju metu Elektrėnų savivaldybėje netyla diskusijos apie Kurkliškių kapinių apsaugos zonoje statomą krematoriumą bei galimą taršą. Nusprendėme išsiaiškinti, mitas ta tarša, ar realybė, pažvelgdami į mokslinius faktus, paremtus užsienyje bei Lietuvoje atliktais tyrimais.

Share

Ar Jūs norite mane išgirsti?

Narių vertinimas:  / 10

Kaip suprantu, kad ir kokią informaciją aš bepateikčiau, ką besakyčiau, Jūs vėl rašysite tuos pačius tiesos neatitinkančius teiginius. Aš, meras Kęstutis Vaitukaitis, nesu pasirašęs nė vieno potvarkio ar kito dokumento, kuriame būtų mano pritarimas krematoriumo statybai.  

Share

Krematoriumas Elektrėnų savivaldybei būtinas kaip duona kasdieninė?

Narių vertinimas:  / 5

2016 m. sausio 15 d. laikraščio „Elektrėnų žinios“ numeryje išspausdintas užsakomasis UAB „Ligamis“ straipsnis „Vievio gyventoja: labai laukiame krematoriumo Kurkliškėse“. Šiame straipsnyje teigiama, kad krematoriumas Elektrėnų savivaldybėje yra gyvybiškai būtinas. Vieno asmens nuomonė pateikiama kaip daugumos nuomonė, o mums, Kurkliškių ir aplinkinių kaimų gyventojams, norisi tiek „Elektrėnų žinių“, tiek Elektrėnų savivaldybės vadovų paklausti: kada gi pagaliau bus išklausyti Kurkliškių žmonės?

Share

Apie krematoriumo statybas – kunigas Alfonsas Kelmelis

Narių vertinimas:  / 10

kelmelisŠiemet Kurkliškių kapinių apsaugos zonoje planuojama įmūryti pamatinį krematoriumo akmenį. Ką apie tai mano Bažnyčios atstovai, paklausėme Vievio Šv. Onos parapijos klebono, kunigo Alfonso Kelmelio.

Share

Pastangos aplenkti nelaimę

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

gaisr3Per tris šių metų savaites Lietuvoje gaisruose žuvo 26 žmonės. Elektrėnų savivaldybėje tik neabejingų kaimynų dėka daugiabutyje buvo išgelbėtas žmogus, rūkęs lovoje. Daugiau gaisrų savivaldybėje neužregistruota, bet Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai dėl to nėra ramūs. Savivaldybėje gaisrų rizikų yra daug.

Share

Laisvė brangesnė už duonos kąsnį

Narių vertinimas:  / 1

Julija KIRKILIENĖ

sausio5Laisvė brangesnė už duonos kąsnį – tokį užrašą pamačiau vienoje iš archyvinių Sausio 13-osios nuotraukų. Užrašiau šį šūkį tarsi kreipinį tautiečiams, nuolatos niurnantiems dėl mažų atlyginimų, bloga valstybe Lietuvą vertinantiems todėl, kad gyvename blogiau nei Amerikoje, tiems politikams, dėl pinigų galintiems net „velniui dūšią parduoti“, ir tiems, jubiliejinėmis dienomis besiginčijantiems dėl Laisvės premijos skyrimo. O prieš 25 metus žmonės stovėjo prieš tankus negalvodami nei apie pinigus, nei apie gyvybę, juolab apie premijas. Jie tada norėjo laisvės ir, kaip Sausio 13-osios minėjime redakcijai sakė aktyvus sąjūdietis Antanas Algimantas Adomaitis, lietuviško paso.

Share

Užuovėja apleistiems vaikams - globos namai

Narių vertinimas:  / 2

irginija JACINAVIČIŪTĖ

P9170046Sušalo, nužudė, sumušė... Tokie ir panašūs žodžiai apie vaikus pastaruoju metu mirga laikraščių antraštėse ar skamba televizijoje. O kas tėvų apleistus vaikus užtaria mūsų savivaldybėje?

Share

Laisvės gynėjų dienos 25-osioms metinėms paminėti – pokalbis su Nepriklausomybės gynėju, savanoriu Gintu Vilkeliu

Narių vertinimas:  / 10

Raminta ČESNAUSKAITĖ

vilkelisnŠiemet sukanka 25 metai nuo Sausio 13-osios įvykių, kai sovietų kariuomenė bandė užgniaužti 1990 m. kovo 11 d. paskelbtą šalies nepriklausomybę, užimdama Lietuvos radijo ir televizijos, Aukščiausiosios Tarybos pastatus Vilniuje, kai žuvo 14, o nukentėjo daugiau kaip tūkstantis beginklių žmonių.

Apie žmonių drąsą, pasiaukojimą ir vienybę tomis dienomis lietuviams stojus ginti šalies laisvės vis dar galima išgirsti iš pačių dalyvių. Daugeliui iš jų vis dar turime galimybę padėkoti ir išreikšti pagarbą. Lapkričio 23 d. Lietuvos Nepriklausomybės gynėjų sąjunga Lietuvos Nepriklausomybės gynėjo medaliu apdovanojo vieviškį Gintą Vilkelį.

vilkelisArtėjant Laisvės gynėjų dienos minėjimui – kviečiame susipažinti su Lietuvos Nepriklausomybės gynėju, savanoriu G. Vilkeliu.

Share

Krematoriumas: ar svarbi gyventojų nuomonė

Narių vertinimas:  / 8

krematoriumoBaigėsi senieji metai – vyko linksmos šventės, patirta daug džiaugsmo, įspūdžių, o problemos išliko. Viena iš jų – krematoriumo statyba Kurkliškių kaime, Vievio seniūnijoje, šalia Vievio ežero ir rekreacinių zonų. Kuo giliau gvildenama ši problema, tuo daugiau kyla klausimų. Elektrėnų savivaldybės meras negarsiai kalba, kad krematoriumas nebus statomas, prieš statybą pasisako ir savivaldybės administracijos direktorius. Nesinori tikėti, kad savivaldybės vadovai meluoja savo rinkėjams, bet faktai kalba kitaip.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.