Aktualijos

Lankomoji priežiūra - ne sunkus darbas, o aukso lobynas

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

Elektrėnų PK nuotraukaVienai Elektrėnų lankomosios priežiūros socialinei darbuotojai atlyginimo iš darbdavio nereikėjo – jai ir jos draugų ūlionėms užteko aukso ir pinigų, surastų pas slaugomus žmones. Pagalbos namuose ieškoję žmonės apvogti buvo dėl Socialinių paslaugų centro personalo nepasidomėjimo, ką priima į darbą. Slaugomi žmonės ir jų artimieji pasitikėjo socialinių paslaugų tarnyba ir už tai, kad juos apvogtų, dar patys primokėjo skirtumą, kurį pagal sutartį reikia už teikiamas paslaugas primokėti, priklausomai nuo gaunamų pajamų dydžio.

Share

Kai du pešasi, laimi tas, kam reikia

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

su temideElektrėnų ligoninės direktorė Laimutė Matkevičienė ne nuostolius padarė ligoninės kasoje, ne per langą šoko išgėrusi, kaip šioje įstaigoje yra buvę, ne į korupcijos skandalus įsivėlė, kaip kitų ligoninių vadovai, bet neįtiko anoniminį skundą merui ir tarybai rašiusioms slaugytojoms.

Share

Geriausias vaistas nuo ligų – skaičiuoti pinigus

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

paskutineVasarai persiritus į antrąją pusę, kai ištuštėjo ne tik miestai, bet ir informacijos laukai, kai tyli net kandidatai į Seimo narius, nors rinkimai vos už poros mėnesių, ramiai galime paskaičiuoti svetimus pinigus. Skaičiuosime svetimus pinigus todėl, kad Valstybinė mokesčių inspekcija liepos 25 dieną, dviem mėnesiais anksčiau nei numatyta, paskelbė turto deklaracijų duomenis už 2015 metus. Tose deklaracijose ir mes atidžiai skaičiavome savivaldybės vadovų ir tarybos narių turtus.

Share

Pavojus kelyje: vartoję narkotikus, bet neapsvaigę

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

kokybiskesnis narkotesterisElektrėniečiai kol kas dar tik paskaitinėja tokias antraštes „Baisioje avarijoje žuvo 3 žmonės: vairuotojas buvo apsvaigęs nuo narkotikų“. Bet nelaimė tyko ir elektrėniškių.

Share

Vidurvasaris savivaldybės ūkiuose

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 9275Vidurvasaris savivaldybės ūkininkams nėra prastas: ir palyja, ir saulė šviečia. Kruša ir škvalai vis pakraščiais praeina, o šienapjūtei gamta sausros nepagailėjo. Tik va, kiaulių liga pro šalį nepraėjo – kad ir kaip buvo auklėjami žemdirbiai saugoti gyvulius nuo pavojingos ligos, vienam apsaugoti kiaulių nepasisekė. Apie tai, kaip vasarą gyvena ūkininkai, apie tai, ar turės žiemą ko valgyti miestiečiai, kalbėjomės su savivaldybės žemdirbiais.

Share

Jubiliejų švęsime atnaujintoje bažnyčioje

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

baznyciaPrieš 20 metų statyta Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia atnaujinama.

Share

Nelaimė buvo laukiama

Narių vertinimas:  / 5

Julija Kirkilienė

nelaimė2Prieš trejetą metų vykdant Kazokiškėse vandentvarkos projektą už Europos Sąjungos lėšas įrengti rezervuarai gaisrų gesinimui panaudoti nebuvo. Elektrėnų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pirmą kartą prie rezervuaro atvyko ne gaisro gesinti, o ištraukti nuskendusiu devynmečio Luko kūnelio.

Share

Skolas reikia grąžinti

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

sventijiVasara. Ištuštėjo miestas, pagausėjo švenčių, tik teismai dirba savo darbą. Birželio 10 dieną Trakų apylinkės teismas nagrinėjo įdomią baudžiamąją bylą dėl buvusios UAB „Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės statybos“ generalinio direktoriaus Pranciškaus Jurgučio trukdymo antstoliui Dariui Jonaičiui vykdyti teismo nuosprendį. Nusikaltime dalyvauti neatsisakė ir vienas elektrėniškis, bendrovėje dirbęs vairuotoju, Kęstutis Jasaitis. Beveik šešerius metus vyko teismas dėl skolų negrąžinimo ir jų išieškojimų.

Share

Norint paimti pinigus – reikia bučiuoti rupūžę

Narių vertinimas:  / 1

Jaunuolis susapnavo, kad gali paimti brangenybes, paslėptas po akmeniu. Bet kai vidurnaktį jaunuolis atėjo prie to akmens, ten rado didelę rupūžę, kuri tarė: „Pabučiuok mane ir pasiimk tuos pinigus“. Jaunuolis pasibjaurėjęs išdrožė: „Eik tu skradžiai žemę su tais pinigais“. Tai ištarus, pinigai po akmeniu sužvangėjo ir gilyn nugarmėjo.(Legenda apie užburtus lobius).

Julija Kirkilienė

IMG 8042Savivaldybėje su Europos Sąjungos parama 2015–2020 metams gali atsitikti, kaip toje pasakoje. Savivaldybės vadovai birželio 13 dieną tarėsi su visuomene Elektrėnuose ir Vievyje, ar jiems tą rupūžę bučiuoti ir stadioną rekonstruoti pagal rekomendacijas, ar leisti stadionui skirtiems pinigams nugarmėti.

Share

Poilsis prie Elektrėnų marių: vieniems reikia ramybės, kitiems – kraštutinumų

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

1 puslapiuiAtšilus orams, Elektrėnų ežero pakrantės ir vandenys traukte traukia poilsiautojus ne tik iš savivaldybės, bet ir gretimų didmiesčių – Vilniaus ir Kauno. Tik vieniems poilsiautojams reikia ramybės, o vandens transporto mėgėjams Elektrėnų marios yra tikras ekstremalių pojūčių mėgėjų rojus. Bėda tik ta, kad aplinkosaugininkai labai saugo gamtą ir netoleruoja įvairių pažeidimų.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.