Aktualijos

Atvirų durų diena kvies atrasti golfą

Narių vertinimas:  / 0

Golf LT AmOp 65 of 164Lietuvos golfo klubai naują sezoną pasitinka savo duris atverdami visiems, norintiems išbandyti šią sporto šaką. Gegužės 14 d., sekmadienį, visi sporto entuziastai ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės kviečiami iš arčiau susipažinti ir patys išbandyti golfą. Atrasti šio sporto teikiamą džiaugsmą, azartą ir ypatybes padės profesionalūs instruktoriai ir geriausi Lietuvos golfo aikštynai.

Share

Nusikaltėliai (ne)verti pasitikėjimo

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

Pastaraisiais metais gausu rezonansinių nusikaltimų, kuriuos įvykdo teisti asmenys, prižiūrimi Probacijos tarnybų. Bet šie nusikaltimai dar neprivertė Valstybės peržiūrėti 2000 metais pakeisto Baudžiamojo kodekso, kuriuo sušvelnintos bausmės už sunkius nusikaltimus. Savivaldybėje taip pat dažnai apsigyvena anksčiau iš įkalinimo vietų paleisti asmenys, kurie kelia grėsmę žmonių saugumui.

Share

Ar per ausinukus skambanti muzika ar atrašoma SMS žinutė svarbiau negu Tavo gyvybė?

Narių vertinimas:  / 0

Valstybinė geležinkelio inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – VGI) atkreipia dėmesį, jog vis dažniau susiklosto situacijos, kai geležinkelių transporto eismo įvykių metu nukenčia asmenys, kurie kirsdami geležinkelio perėją, naudojasi dėmesį blaškančiais įrenginiais (kalba mobiliaisiais telefonais, naršo internete, klausosi muzikos ir pan.), kas visiškai atriboja juos nuo išorinio pasaulio.

Share

IKEA baldai gimsta Vievyje

Narių vertinimas:  / 4

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 0860Vievyje veikianti įmonė „Lietwood“ yra daugiausiai pušinių baldų Švedijos koncernui IKEA pagaminanti įmonė Lietuvoje. Kiek daugiau nei 100 darbuotojų per metus pagamina apie 200 tūkst. pušies masyvo baldų, kurie tarnauja įvairių pasaulio šalių gyventojams. Įmonė kurį laiką jautė užsakymų stygių, tačiau nuo rudens užsakymų pakanka, tad „Lietwood“ plečia veiklą ir ieško komandai naujų žmonių.

Share

Antanas Guoga. Lietuva - geriausia valstybė pasaulyje

Narių vertinimas:  / 2

SWITCH pristatymas 2016 AGLietuva yra pati geriausia valstybė. Aš ne ironizuoju. Aš nuoširdžiai taip manau. Mes esam labai linkę į saviplaką. Patys save murkdom po purvus dėl menkiausio nieko. O jau kai susiduriam su tikrai rimtomis problemomis, vietoj to, kad pasimokytume ateičiai, tik barstomės galvą pelenais ir vis kartojam: kitaip ir negali būti mūsų vargšėje Lietuvoje. Iš vis blogiausia yra tai, kad tas pesimizmas yra kur kas garsiau skelbiamas, nei šviesūs mūsų lietuviško gyvenimo atspalviai, nors tokių turime tikrai daugiau nei 50. Visas spektras šviesos gyvuoja Lietuvoje. Tik riekia nusivalyti rūką nuo akių ir, pažadu, tikrai tai pamatysime.

Share

Prisimenant iškilų rašytoją Juozą Kralikauską

Narių vertinimas:  / 0

kralikauskasŠiemet sausio 25 d. sukanka jau 10 metų, kai tarp mūsų nėra iškilaus rašytojo Juozo Kralikausko. Nėra rašytojo tarp mūsų, tačiau jį pažinojusių širdyse gyvena gražūs prisiminimai, kaip apie talentingą, intelektualų ir dvasiškai stiprų žmogų. Žmonių skaitomos ir aptariamos jo istorinės, biografinės knygos.

Share

Šviečia dieną – reikia mokėti brangiau

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

IMG 4749Šviesomis žėrintį tamsųjį metų laikotarpį gyventojams apkartino sąskaitos už komunalines paslaugas. ESO mokama suma už bendrojo naudojimo elektrą kai kuriems daugiabučiams yra kelis kartus didesnė nei mokėta buvo anksčiau. Žmonės sukilo: klausia seniūno, komunalinio ūkio specialistų ir, žinoma, redakcijos: kodėl?

Share

Anatolijus Golovač – irklavimo entuziastas

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 4732Sunku būtų rasti tinkamesnį žodį irkluotojui Anatolijui Golovač apibūdinti kaip entuziastas. Anatolijus aistra irklavimui užsidegė dar prieš penkis dešimtmečius, ir ji išliko tokia stipri, kad dabar gali ja dalintis su jaunąja karta. A. Golovač dabar nėra etatinis treneris, dirbantis už atlyginimą, tačiau vaikų treniruotėms skiria daug savo laiko ir nuolat galvoja, kaip pagerinti sąlygas irkluotojams.

Share

Savęs paieškos Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

P1000616Elektrėnų savivaldybė garsi mažiausia bedarbyste Lietuvoje. Darbo biržos duomenimis, Elektrėnų savivaldybėje šiuo metu registruota per 100 jaunų žmonių, ieškančių darbo. Jauni asmenys neranda darbo dėl įvairių priežasčių, čia jiems į pagalbą ateina Darbo biržos vykdomas projektas „Atrask save“.

Share

Konfliktas: kaip vyrai nutarė, taip ir bus

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

krabasElektrėnų Saulės gatvės dviejų namų gyventojai piketuoja, pas savivaldybės vadovus bėgioja, skundus rašo, į žiniasklaidos priemones kreipiasi, net kunigo pagalbos prašo, kad tik ant kalnelio tarp Sabališkių g. ir Saulės 28 namo nebūtų iškirsti ąžuoliukai ir ten nestatytų parduotuvės. Bet padėtis yra tokia, kaip sename anekdote: kaip vyrai nutarė, taip ir bus.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.