Policija informuoja

Vairuokite blaivūs

Narių vertinimas:  / 0
blaivusNuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d. Elektrėnų savivaldybėje sulaikyti 55 neblaivūs vairuotojai, iš jų dėl 27 pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. Šie statistiniai duomenys rodo, kad vairuotojai vis dar nevengia sėsti prie vairo būdami neblaivūs, tokie teisės pažeidimai vis dar lieka opia problema visoje Lietuvoje.
Share

BŪKITE ATSARGŪS, ELEKTRĖNUOSE SIAUČIA SUKČIAI

Narių vertinimas:  / 0
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate per tris dienas pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčių išviliotų pinigų iš patiklių gyventojų.
Share

Už dvi įvykdytas vagystes – nepilnamečiams teismo sprendimas

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas) supaprastinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl 2016 m. vasario–balandžio mėnesiais dviejų nepilnamečių įvykdytų turto vagysčių Kietaviškių seniūnijoje.

Share

Pareigūnai nutraukė ,,degtindarių“ gamybos procesą

Narių vertinimas:  / 0

Balandžio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, gavę informaciją, kad Trakų rajono Bagdadonių k. vykdoma nusikalstama veika, apie 22 val. atvyko į vieną šio kaimo sodybą.

Share

Pareigūnų staigmena vairuotojams

Narių vertinimas:  / 3

koridorius 4Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai kovo 31 d. nuo 16.00 val. iki 20.00 val. Elektrėnuose, Vievyje ir Vievio sen. Pylimų kaime vykdė policinę priemonę ,,Koridorius“. Buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Share

Vakarinis pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Reagavimo skyriaus pareigūnai, kovo 23 d. patruliuodami Vilnius–Kaunas–Klaipėda kelyje, apie 20.00 val. patikrinimui sustabdė automobilį VW PASSAT, kuriuo važiavo du vaikinai ir mergina. Tikrinant automobilio dokumentus, įtarimą sukėlė keistas visų automobilyje sėdėjusių asmenų elgesys, todėl pareigūnai pasiteiravo, ar kas nors turi prie savęs draudžiamų daiktų. Gavus neigiamą atsakymą, buvo nuspręsta atlikti dalinę visų jaunuolių ir automobilio apžiūrą. Pareigūnai, patikrinę automobilį, jo daiktadėžėje rado dvi polietilenines pakuotes su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, „žole“.

Share

Gerti vienam buvo liūdna – paskambino policijai, kad pasikalbėtų

Narių vertinimas:  / 0

2017 m. sausio 17 d., apie 12.36 val., Bendrasis pagalbos centras iš neblaivaus Elektrėnų gyventojo (gim. 1959 m.) gavo melagingą pranešimą dėl agresyvaus, neblaivaus asmens, kuris atsisako išeiti iš buto.

Share

Ar ilgai dar greičio mėgėjai rizikuos savo ir kitų gyvybėmis?

Narių vertinimas:  / 0

nuotrauka3Tikriausiai daugelis sutiksite, kad pagrindinė nelaimių priežastis keliuose yra greičio viršijimas. Siekdami užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet sustiprino greičio kontrolę Elektrėnų savivaldybėje ir kiekvieną savaitę vykdo priemones vairuotojų greičiui kontroliuoti.

Share

Vievyje prie mokyklų nustatyti ne tik vairuotojai, nepaisantys Kelių eismo taisyklių, bet ir rūkantys nepilnamečiai

Narių vertinimas:  / 4

KET 02 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, kovo 1 d. patruliuodami Vievio miete, vykdė prevencines priemones, kurių metu stebėjo Vievio mokyklų prieigas ir fiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Share

Nuteistas mažametį sužalojęs vyras

Narių vertinimas:  / 1

2016 m. lapkričio 15 d. ryte prie Semeliškių gimnazijos buvo sumuštas mažametis.

Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 3 d. (Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė mažamečiui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų) ir sulaikytas 41 metų Semeliškių seniūnijoje gyvenantis vyras. Nustatyta, kad prieš vaiką smurtavo dėl asmeninių priežasčių. Jis tampė mažametį už drabužių, spyrė jam į pilvą, sudavė smūgius rankomis į įvairias kūno vietas, taip vaiką sužalodamas.

Share

Muštynės kavinėje

Narių vertinimas:  / 0

Dviejų išgėrusių vyrų bendravimas kavinėje pasibaigė muštynėmis ir abiejų teistumu 2016 metų pabaigoje Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas), pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje du Elektrėnų savivaldybės gyventojai A.V. (gim. 1983 m.) ir A.V. (gim.1970 m.), kaltinami pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 284 str. 1 d. (Viešosios tvarkos pažeidimas). 2016 m. gruodžio 12 d., abu vyrai susitiko Elektrėnuose.

Share

Nesėkminga Vievio seniūnijos gyventojo diena

Narių vertinimas:  / 4

buteliaiKovo 17 d. apie 10 val. 28 min. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai Pylimų k., Vievio sen., Elektrėnų sav., sustabdė patikrinti automobilį „VW Passat“, kurį vairavo Vievio sen. gyventojas (gim. 1985 m.). Vairuotojas pareigūnams pateikė visus reikiamus dokumentus ir Rusijos Federacijos išduotą vairuotojo pažymėjimą. Kilus įtarimui, kad vairuotojo pažymėjimas gali būti suklastotas, Elektrėnų policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 300 str. 1 d. (Dokumentų suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu). Vievio sen. gyventojui už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.