Policija informuoja

Kontrabandinių cigarečių gabentojų laukia ne tik baudos, gali būti konfiskuotas ir jų automobilis

Narių vertinimas:  / 0

cigaretes

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Rungos gatvėje, pastebėjo automobilį BMW X5, kuris važiavo dideliu greičiu ir vingiuodamas. Pirmas įtarimas buvo – vairuotojas neblaivus. Pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį ir patikrinus vairuotojo (gim. 1972 m.) blaivumą, alkotesteris parodė, kad jis blaivus – 0,00 prom., tačiau vairuo­tojo elgesys kėlė įtarimų. Pareigūnų paklaustas, ar turi draudžiamų daiktų, vyras atsakė, kad jokių draudžiamų daiktų automobilyje nėra. Paprašius atidaryti automobilio bagažinę, joje rasta kartotinė dėžė, kurioje buvo 500 pakelių „Fest“ kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Share

Vagystės iš butų – galvos skausmas šeimininkams ir policijai

Narių vertinimas:  / 0

vagystės inscenizacijaŠią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėti dar trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš butų. Praėjusią savaitę visuomenė buvo informuota apie vagystes Vievyje, šį kartą vagys nusižiūrėjo butus, esančius Elektrėnuose. Nuo vagysčių nukentėjo Sodų, Pergalės ir Šarkinės g. gyvenamųjų namų gyventojai. Vagys butus pasirinko žinodami, kad butų šeimininkų nėra, kad niekas jų vagystėms nesutrukdys. Į vieną butą vagys pateko pritaikę raktą, į kitus du – per langus.

Share

Būkite atsargūs, padaugėjo vagysčių iš butų

Narių vertinimas:  / 1

vagystės inscenizacijaPastaruoju metu Elektrėnų savi­valdybėje padaugėjo vagysčių iš butų, ypač Vievio mieste. Vagių taikiniu tapo butai, kuriuose pastoviai negyvenama, kurių šeimininkai ilgesniam laikui išvykę į užsienį dirbti, išvykę atostogauti ir pan. Dažniausiai į tokias patalpas patenkama pro langus ir balkonus. 

Share

Vairuokite blaivūs

Narių vertinimas:  / 0
blaivusNuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d. Elektrėnų savivaldybėje sulaikyti 55 neblaivūs vairuotojai, iš jų dėl 27 pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. Šie statistiniai duomenys rodo, kad vairuotojai vis dar nevengia sėsti prie vairo būdami neblaivūs, tokie teisės pažeidimai vis dar lieka opia problema visoje Lietuvoje.
Share

BŪKITE ATSARGŪS, ELEKTRĖNUOSE SIAUČIA SUKČIAI

Narių vertinimas:  / 0
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate per tris dienas pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčių išviliotų pinigų iš patiklių gyventojų.
Share

Už dvi įvykdytas vagystes – nepilnamečiams teismo sprendimas

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas) supaprastinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl 2016 m. vasario–balandžio mėnesiais dviejų nepilnamečių įvykdytų turto vagysčių Kietaviškių seniūnijoje.

Share

Pareigūnai nutraukė ,,degtindarių“ gamybos procesą

Narių vertinimas:  / 0

Balandžio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, gavę informaciją, kad Trakų rajono Bagdadonių k. vykdoma nusikalstama veika, apie 22 val. atvyko į vieną šio kaimo sodybą.

Share

Pareigūnų staigmena vairuotojams

Narių vertinimas:  / 3

koridorius 4Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai kovo 31 d. nuo 16.00 val. iki 20.00 val. Elektrėnuose, Vievyje ir Vievio sen. Pylimų kaime vykdė policinę priemonę ,,Koridorius“. Buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Share

Vakarinis pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Reagavimo skyriaus pareigūnai, kovo 23 d. patruliuodami Vilnius–Kaunas–Klaipėda kelyje, apie 20.00 val. patikrinimui sustabdė automobilį VW PASSAT, kuriuo važiavo du vaikinai ir mergina. Tikrinant automobilio dokumentus, įtarimą sukėlė keistas visų automobilyje sėdėjusių asmenų elgesys, todėl pareigūnai pasiteiravo, ar kas nors turi prie savęs draudžiamų daiktų. Gavus neigiamą atsakymą, buvo nuspręsta atlikti dalinę visų jaunuolių ir automobilio apžiūrą. Pareigūnai, patikrinę automobilį, jo daiktadėžėje rado dvi polietilenines pakuotes su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, „žole“.

Share

Gerti vienam buvo liūdna – paskambino policijai, kad pasikalbėtų

Narių vertinimas:  / 0

2017 m. sausio 17 d., apie 12.36 val., Bendrasis pagalbos centras iš neblaivaus Elektrėnų gyventojo (gim. 1959 m.) gavo melagingą pranešimą dėl agresyvaus, neblaivaus asmens, kuris atsisako išeiti iš buto.

Share

Ar ilgai dar greičio mėgėjai rizikuos savo ir kitų gyvybėmis?

Narių vertinimas:  / 0

nuotrauka3Tikriausiai daugelis sutiksite, kad pagrindinė nelaimių priežastis keliuose yra greičio viršijimas. Siekdami užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet sustiprino greičio kontrolę Elektrėnų savivaldybėje ir kiekvieną savaitę vykdo priemones vairuotojų greičiui kontroliuoti.

Share

Vievyje prie mokyklų nustatyti ne tik vairuotojai, nepaisantys Kelių eismo taisyklių, bet ir rūkantys nepilnamečiai

Narių vertinimas:  / 4

KET 02 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, kovo 1 d. patruliuodami Vievio miete, vykdė prevencines priemones, kurių metu stebėjo Vievio mokyklų prieigas ir fiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.