Palydėtuvės į Seimą

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 3
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 04 lapkričio 2016

Julija Kirklienė

IMG 2267Atrodo, kad visos negandos, intrigos, apkalbos, savivaldybės tarybos specialiosios komisijos darbas dėl Elektrėnų ligoninės baigėsi neįtikėtinai keistai.

IMG 2221Ligoninės direktorė, Lietuvos nusipelniusi gydytoja, knygos „Elektrėnų ligoninės 50 veiklos metų“ autorė Laimutė Matkevičienė iškilmingai išleista į Seimą. Ligoninės kolektyvas, pamiršęs intrigas, savivaldybės vadovai, pamiršę kas už ką ragino balsuoti rinkimuose, spalio 31 dieną sveikino L. Matkevičienę su pergale rinkimuose, dėkojo už gerą darbą, kalbėjo meiliausius žodžius, linkėjo geriausių linkėjimų, nešė gražiausių gėlių ir netikėčiausių dovanų. Savivaldybės vadovai padovanojo portfelį naujoms pareigoms susidėti, o vėliau su juo grįžti atgal į Elektrėnus, ligoninės kolektyvas ant suvenyro surašė padėkas už ilgametį, pavyzdingą, profesionalų darbą, kantrybę ir idėjas. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Elektrėnų skyriaus pirmininkas, tarybos narys Vytautas Vėželis gydytojos sėkmę rinkimuose prilygino antram nusipelniusios gydytojos vardo suteikimui. Žmonės, pasak V. Vėželio, įvertino L Matkevičienės kaip gydytojos ir ligoninės direktorės darbą, patikėdami jai Seimo nario mandatą. V. Vėželis pirmajai Seimo narei iš Elektrėnų padovanojo duonos kepalą su užrašu „Elektrėnai“. Buvusi savivaldybės vaistinės direktorė Nijolė Kleinienė linkėjo, kad naujajame darbe ją suptų ne pavyduoliai ir nuotaiką gadinantys, bet geri žmonės.

L. Matkevičienė savo 15 metų darbą, apraizgytą intrigomis, ir dabartinę pergalę susiejo su mėnesių vardais Lietuvos istorijoje. Birželis, kai ji pradėjo vadovauti ligoninei, Lietuvos istorijoje buvęs vadintas Mėšliniu, o Spalis, mėnuo, kai ji gimė, Lietuvoje skirtingais istoriniais laikotarpiais vadintas buvo Vėlinių, Visagairiu ir kt. Tie mėnesiai, mano seimūnė, ir nubraižė jos 15 metų gyvenimo kelią, kuriuo einant jai teko ir ištverti, ir pasidžiaugti. L. Matkevičienė naujajam ligoninės direktoriui Edmundui Niparavičiui padovanojo simbolinę finansinę ataskaitą, akcentuodama, kad ji ligoninę perėmė su finansiniais trūkumais, o perduoda su pliusiniais finansiniais rezultatais ir atnaujintu nekilnojamuoju turtu. Sėkmingo darbo ji palinkėjo ir naujajam direktoriui.

Laimutė Matkevičienė, ne tik pirmoji Seimo narė iš Elektrėnų ir Kaišiadorių, bet ir vienintelė Seimo narė, šiuose rinkimuose laimėjusi visose rinkiminėse apylinkėse. Sėkmę, sako dabar jau buvusi gydytoja, lėmė ne tik tai, kad ją žmonės pažinojo ir joks šmeižtas prie jos nelipo, bet ir tai, kad ji per visą agitacinį laikotarpį apie savo oponentus nepasakė nė vieno blogo žodžio. O kad ji nedalyvavo debatuose, sakė L. Matkevičienė, toks buvo jų rinkiminis planas. Į debatus, rinkimų štabo nuomone, susirenka žmonės, jau žinantys už ką balsuos, o neigiamų emocijų ir įžeidinėjimų vienam kito atžvilgiu visada būna daug. Ji debatų laiką skyrė susitikimams su žmonėmis.

Share

Komentarai   

 
0 #3 skyrim 2017-07-21 18:32
Simply wish to say your article is as surprising. The clarity to your put up is simply cool and i could think you're knowledgeable in this
subject. Fine together with your permission allow me to seize your feed to keep updated with impending post.
Thanks a million and please carry on the enjoyable work.

http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru/
skyrim: http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru
http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru
Cituoti
 
 
+4 #2 frensis 2016-11-08 10:58
Ligoninę 15 metų remontavo...dab ar galės seimą remontuot....
keistas rinkėjų pasirinkimas - balsuot už kandidatą, kuris bijo kalbėtis su žmonėmis, kurie jį deleguoja į seimą...ir seime tikriausiai bijos kalbėti....na, bet tokia žmonių valia....dalies žmonių....
Cituoti
 
 
+6 #1 susis 2016-11-05 09:32
Visiems džiaugsmas. Ligoninei - neliks labiausiai per visą ligoninės istoriją nemylimo prievaizdo, savivaldybės vadovams - galvos skausmo, ką su jąja daryti, ligoniams - viltis, kad su "nusipelniusios " išėjimu pagerės ligoninės darbas, gal būt ir pati ligoninė išliks. Gaila tik Lietuvos žmonių, kad Seime įsitaiso tokie primityvai, savo prigimtimi amžinai išliksiantys albinėliais.
Cituoti
 

Komentuoti

Už komentarų turinį atsako komentarų autorius. Įspėkite kronikos redakciją, jeigu pastebėsite netinkamus komentarus: kronika@remo.lt


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.