Dėl informacijos patikslinimo

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 06 gegužės 2011

2011 m. balandžio 29 d.–gegužės 5 d. „Elektrėnų kronikos“ Nr. 17 J. Kirkilienės straipsnyje „Gera dirbti be opozicijos“ teigiama: „O į Vilniaus regiono plėtros tarybą delegavo tik savus – K.Vaitukaitį ir Daurių Ašaką“.

Meras Kęstutis Vaitukaitis

Ši informacija yra klaidinga. Lietuvos Respublikos regioninės plėtros įstatymo 13 str. 1 ir 3 d. numato, kad regiono plėtros taryba sudaroma iš regiono savivaldybių merų, deleguotų savivaldybės tarybų narių ir Vyriausybės arba jos įgaliotos institucijos paskirto asmens. Savivaldybių tarybų narius į regiono plėtros tarybą deleguoja savivaldybių tarybos pagal kiekvienos savivaldybės gyventojų skaičių. Pagal Vilniaus regiono plėtros tarybos 2010 m. rugsėjo 17 d. sprendimu Nr. 10.9-54 patvirtintų Vilniaus regiono plėtros tarybos nuostatų 9 p. Taryba susideda iš regiono savivaldybių merų, deleguotų savivaldybių tarybų narių ir Vyriausybės arba jos  įgaliotos institucijos paskirto asmens. Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS – 104 „Dėl atstovų delegavimo į Vilniaus regiono plėtros tarybą“ nuspręsta į Vilniaus regiono plėtros tarybą deleguoti Elektrėnų savivaldybės tarybos narį Viktorą Valiušį, Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotoją, nustatyti, kad kai Elektrėnų savivaldybės meras negali eiti pareigų Vilniaus regiono plėtros taryboje, o jo pareigas Vilniaus regiono plėtros taryboje eina mero pavaduotojas, deleguoto savivaldybės tarybos nario pareigas Vilniaus regiono plėtros taryboje atlieka Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Daurius Ašaka.

Share

Komentuoti

Už komentarų turinį atsako komentarų autorius. Įspėkite kronikos redakciją, jeigu pastebėsite netinkamus komentarus: kronika@remo.lt


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.