Matmintinis prasidėjo

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 21 sausio 2011
fgdghdhydhyd10tsrtseeeeeeeMatmintinio pirmas etapas vyksta sausio 17 d. – vasario 6 d. Šis etapas truks tris savaites. Reikia paskubėti užsiregistruoti ir sudalyvauti.

Pirmojo atrankinio etapo užduotis – natūrinių skaičių sudėtis. Pirmajame etape 1-3 klasių mokiniai užduotis sprendžia įprastai, o 4-6, 7-12 bei suaugusieji  dalyvauja sprinte. Pirmiausiai reikia pasitreniruoti, o vėliau - sudalyvauti „generalinėje repeticijoje“ ir tikrose varžybose.  Varžybų laukas atvertas nuo sausio 19 d. ryto. Bus sumuojami dviejų geriausių etapų rezultatai. Taip pat vyksta mini turnyrai, kuriuose užduotys yra tokios pačios – penkiakovė.
Šiais metais tarptautinis finalas vyks Slovėnijoje. Kiek dalyvių iš Lietuvos dalyvaus tarptautiniame finale – dar nėra nuspręsta.
Kitos svarbios datos:
II etapas: vasario 7 d. – vasario 27 d.
III etapas: vasario 28 d. – kovo 20 d.
Respublikinis finalas (akivaizdinis) įvyks balandžio 2 arba 9 d. Kaune.
Tarptautinis finalas: gegužės 2 d. Slovėnijoje.
Kviečiu visus mokinius ir matematikos mokytojus sudalyvauti visuose trijuose varžybų etapuose ir patekti į respublikos finalą. Jeigu yra matematikai prijaučiančių kitų specialybių darbuotojų, informacija tokia pat – registruokitės internetiniame puslapyje www.miksike.lt ir žaiskite. Tai puiki proto treniruotė ir prasmingas laisvalaikio praleidimas.
Linkiu visiems sėkmės!

Danutė Gudelienė
Elektrėnų sav. matematikos mokytojų metodinio
būrelio pirmininkė
Share

Komentarai   

 
0 #1 nike air huarache 2014-07-30 21:06
I am not sure where you are getting your info, but good topic.
I needs to spend some time learning more or understanding
more. Thanks for excellent information I was looking for this information for my mission.
Cituoti
 

Komentuoti

Už komentarų turinį atsako komentarų autorius. Įspėkite kronikos redakciją, jeigu pastebėsite netinkamus komentarus: kronika@remo.lt


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.