Žebertonyse prisiminė krašto šviesuolį

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 29 spalio 2010
Greta Kamandulytė

New_ImagedfgdfhfthfjfjKaip sako kun. Marius Talutis, penktadienį – Viešpaties mirimo dieną – į jaukius Žebertonių bendruomenės namus gausiai rinkosi  žebertoniškiai.
Į susitikimą atskubėjo ir Elektrėnų parapijos vikaras M. Talutis. Šio susitikimo tikslas – kartu su Žebertonių kaimo žmonėmis sukalbėti Švč. Mergelės Marijos rožinį, visus susirinkusius bendruomenės narius sujungti bendrai maldai, bendram tikėjimui. Dangus neskiria vargšo nuo turtingo, kilnaus nuo prastuolio.
M. Talutis taip pat papasakojo apie iš Žebertonių kilusį monsinjorą Česlovą Krivaitį  (1921-2004), kuris tarnavo Kernavės bažnyčioje, apie jo ilgo ir labai turiningo gyvenimo metus. Vienuolės išlaikė jo juostą, kurią įrėminęs M. Talutis atvežė į jo gimtąjį kraštą. Nuo šiol bendruomenės namų salę puošia monsinjoro Č. Krivaičio portretas bei jo sunkiai užtarnauta monsinjoro juosta. Kunigas M. Talutis, priminė Žebertonių kaimo gyventojams, kokie kilnūs žmonės kaime gyveno. Kaimo senolės papasakojo, kur buvo jo sodyba, koks šaunus, nuoširdus žmogus jis buvo.
Pasimeldę, pabendravę visi susirinkusieji tokį gražų vakarą sėdo tęsti prie vaišių stalo, kurį paruošė Irena Kubilinskienė ir Gražina Martinaitienė. Bendruomenės nariai dar ilgai tądien vakarojo, pasidalino savo prisiminimais.
Share

Komentuoti

Už komentarų turinį atsako komentarų autorius. Įspėkite kronikos redakciją, jeigu pastebėsite netinkamus komentarus: kronika@remo.lt


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.