Naujienos

Vaikų žaidimų aikštelės: vaikų džiaugsmui ar grėsmė saugumui

Narių vertinimas:  / 1

 IMG 0105Julija Kirkilienė

 

Elektrėniečiai nebeturėtų priekaištauti valdžiai, kad šunis myli labiau nei vaikus: šunims aikštelių yra, vaikams - ne. Elektrėnuose statomos dvi naujos, didelės vaikų žaidimų aikštelės, bet žmonės nerimauja, kad tos aikštelės vaikams gali atnešti ne džiaugsmo, o nelaimių. 

Share

Artėja tamsus metų laikas: kaip išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose

Narių vertinimas:  / 1

auto

  Julija KIRKILIENĖ

 

Kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, kurio atkarpos dalis eina ir per Elektrėnų savivaldybę, šiais metais jau žuvo 10 žmonių. Magistralę prižiūrinti Vievyje įkurta Valstybės įmonė „Automagistralė“ atlieka švietėjišką veiklą, ragindama visus eismo dalyvius: vairuotojus, keleivius ir pėsčiuosius elgtis kelyje saugiai, nuolat išlikti akyliems, kad būtų išvengta skaudžių eismo nelaimių bei sunkių suža­lojimų ir beprasmių mirčių.

Share

Socialinės reabilitacijos centro veikla – padėti žmonėms, bet ne įstaigos vadovei

Narių vertinimas:  / 0

pakalniskesePakalniškėse prieš devynerius metus  įkurtame Elektrėnų socialinės reabilitacijos centre (toliau - Centras) laikinai apgyvendinami žmonės, kurie dėl socialinių problemų negali savarankiškai pasirūpinti visaverčiu asmeniniu, šeimos gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime. Visus tuos metus centrui vadovavusi Edita Kizlienė įtariama įvairiais interesų supainiojimais ir mero Kęstučio Vaitukaičio įsakymu atleista iš darbo. 

Share

Rugsėjis nuskambėjo mokyklos skambučiu

Narių vertinimas:  / 0
pradineje
Virginija Jacinavičiūtė
 
Atvertėme dar vieną kalendoriaus lapą, kuriame pažymėtas rugsėjis, į Elektrėnų savivaldybės mokyklų klases ir darželių grupes šiemet sušaukęs 3785 ugdytinius.
 
Gyvenimas dinamiškas, jis reikalauja vis daugiau žinių ir įgūdžių, todėl ir švietimo įstaigos kiekvieną rugsėjį pradeda su naujais iššūkiais. Šiemet naujovių – visa puokštė: 10 dienų pailginti mokslo metai, visose šalies mokyklose bus įgyvendinama bent po vieną patyčių ir smurto ar kitą prevencinę priemonę, daugiau dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams, abiturientai nuo šių mokslo metų galės rinktis brandos darbą. Jei mokinys už šį darbą gaus 9–10 balų įvertinimą, tai bus naudinga stojant į universitetą, nes bus pridėta 0,25 stojamojo balo. Tikimasi, kad brandos darbas padės at­skleis­ti moksleivių gebėjimą bendradarbiauti, planuoti mokymąsi, atsirinkti ir susisteminti informaciją ir pan.
Share

Naujieji mokslo metai - švietimo bendruomenių susitelkimo metai

Narių vertinimas:  / 1

DagysJulija Kirkilienė

 

Šis rugsėjis atėjo kartu su naujovėmis švietimo sistemoje. Apie tai, kaip Elektrėnų mokyklos pasitinka šiuos mokslo metus ir naujoves, kalbame su savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Džeraldu Dagiu.  

Share

Vilniečiai Elektrėnuose: vieni kultūrą kelia, kiti – melžia

Narių vertinimas:  / 2

posedis

Julija Kirkilienė

 

Savivaldybei neblogai sekasi vystyti sporto, švietimo ir kultūrinę veiklą. Į laisvas konkursines savivaldybės įstaigų vadovų vietas konkursus vis dažniau laimi specialistai iš sostinės. Tik su nekilnojamuoju turtu savivaldybei tvarkytis nesiseka: toks vilnietis Gytis Daugėla jau daugiau nei 15 metų savivaldybę dėl marių pakrančių pritaikymo turizmui „už nosies vedžioja ir melžia“.  

Share

Seimo narė Laimutė Matkevičienė: dėkoju žmonėms už suteiktą galimybę

Narių vertinimas:  / 1

ligoninejeIr tiems, kurie nesidomi politika, ir tiems, kurių favoritai politikoje yra kiti, nei išrinko dauguma rinkėjų, verta žinoti, kuo gyvena politikai, atstovaujantys mums, priimantys sprendimus, nuo kurių priklauso piliečių gyvenimo kokybė. Šį kartą pakalbinome Seimo narę, išrinktą su partija Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjunga,  kelių tarpparlamentinių ryšių grupių narę, Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupės pirmininkę Laimutę Matkevičienę.

Share

Vievio kultūros centras turi naują veidą

Narių vertinimas:  / 0
MuskietaiteRimantas Leonavičius
 
Penktadienį, rugpjūčio 18 d.,  aplankiau Vievio kultūros centrą, kuris, deja, įsikūręs tikrai nežavinčiame – prastos būklės – pastate. Prie kavos puodelio pakalbinau naują kultūros centro darbuotoją, renginių organizatorę Agnę Muškietaitę.
Share

Gyvenimas su bendraturčiu: svarbu žinoti ir laikytis įstatymų

Narių vertinimas:  / 0
kaimynaiJulija Kirkilienė
 
Gyvenimas name, kurio bendra­turčiai yra bent du  kaimynai, kar­tais yra blogesnis nei gyvenimas bute su bendra virtuve. 
Share

Javapjūtės pradžia: valgysime kokybišką duoną

Narių vertinimas:  / 1
malunasJulija KIRKILIENĖ
 
Javapjūtė šiais metais vėluoja porą savaičių, bet pirmasis derlius rodo, kad grūdai pribrendo kokybiški, o derlius bus gausus.  Rugpjūčio 8 dieną į Vievio malūną – „Malsena Plius“ – pristatyta pirmoji Baltijos šalyse avižų mašina, o Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjungos pirmininkas Algirdas Grotuzas pirmąjį rugių derlių atvežė dieną anksčiau.   
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.